Çatı Kaplama

Hekim Yapı, gerek üretim gerekse uygulama alanında çatı kaplama sektörünün öncü kuruluşlarından olmayı başarıyor. Özellikle geniş alanlara yayılan fabrikalar ve yönetim binaları, depolar, oteller ve konut alanları gibi sayısız projede tamamen kendi üretimimiz olan malzemelerle çalışıyoruz. Hafif ve güvenilir iskeletler üstüne kapladığımız dayanıklı malzemelerle tanınıyoruz. Hekim Yapı olarak her zaman kalıcı çözümlerin peşinden gidiyor ve bizzat geliştirdiğimiz çatı kaplama malzemesi çeşitleriyle sizlere uzun ömürlü bir kullanım sunuyoruz.

Çatı Kaplama Malzemelerimizin Üstün Güvenilirliği

Ürettiğimiz malzemeler, çatı kaplama sektörü tarafından dikkate alınan tüm güvenlik sertifikalarına sahip. Bu sertifikalar için ürünlerimiz pek çok teste tabi tutuluyor ve tüm aşamaları da başarıyla geçiyor. Böylece hem Türkiye sınırları içinde hem de yurt dışında güvenilirliğimiz bilirkişiler tarafından tescilleniyor. Dayanıklı ürünler yaratmamız uzun AR-GE çalışmalarımızın bir sonucu. Geldiğimiz noktada, başta sandviç panel olmak üzere tüm çatı kaplama çeşitleri konusunda en güvenilir yerli malzemeleri üretiyoruz. Üstlendiğimiz büyük projelerin tamamında bu malzemeleri kullanarak hızla ilerliyoruz. Bugüne kadar birçok kuruluşla farklı projelerde iş birliği yaptık. Çözüm ortağı olduğumuz bu projeler için sayısız çatı kaplama malzemesi ürettik ve bugüne kadar güvenilirlik konusunda hiç problem yaşamadık. Kuruluşumuzda hayal ettiğimiz noktaya çoktan ulaştık ve şimdi çok daha büyük hedefler için çalışıyoruz.

%100 Yerli Sandviç Panel ve Çatı Kaplama Ekipmanları

4.000.000 m2 yıllık üretim kapasitesi ile çatı kaplamalarında kullanılan tüm panel çeşitlerini kendimiz üretiyoruz. Tesislerimizde eni 600 mm’den 1250 mm’ye, boyu ise 16.000 mm aralığına kadar varan farklı ebatlarda panel üretimi yapıyoruz. 40 mm’den 150 mm kalınlığa kadar 3 veya 5 hadveli çatı paneli de dahil olmak üzere, projelerinizin gereklerine göre üretim gerçekleştiriyoruz. EPS, Taşyünü ve PIR dolgu kullandığımız panellerin dış yüzeyleri ise membran ve sacdan üretiliyor. Sac panellerimiz özellikle çatı kaplama projelerinde hafif ve dayanıklı malzemeler olmaları sebebiyle tercih ediliyor. Hava şartlarına gösterdiği direnç ve kolay kurulum özellikleriyle de her türlü proje için son derece ideal ürünler. Panel tarzındaki çatı kaplama malzemeleri fiyatları ise diğer malzemelere oranla çok daha ekonomik. Uzun ömürlü olmaları, taşıma ve uygulama maliyetlerinin düşük olması ekonomik fiyatların en büyük sebebi. Çok uzun süre bakıma gerek duymamaları da bu özelliklere eklenince, sandviç panel kullanımı oldukça avantajlı hale geliyor.

Sıcak, Serin ve Kuru Mekanlara Özel Çatı Kaplama Çeşitleri

Çatı kaplama projelerinin uygulanacağı bölgeler, kullanılacak malzemenin özelliklerini belirler. Sandviç panellerin dolgu malzemeleri ve kalınlıkları bu yüzden değişiklikler gösterir. EPS ve PIR, yalıtım için kullanılan en yaygın malzemelerden oluyor. Plastik köpük ailesinin bu üyeleri, sürekli geliştirilen kimyasal bileşenleri sayesinde son derece de güvenilir ürünler. Taşyünü olarak bilinen ve dolomit, bazalt ya da diyabaz gibi kayalardan sağlanan mineral yün ise ses yalıtımına daha çok ihtiyaç duyulan projeler için oldukça ideal. Yangın riski yüksek olan mekanlar için de taş yünü izolasyonlu hekimpanel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.Hekim Yapı olarak ürettiğimiz tüm sandviç panel çeşitlerinin, kullanıcılara maksimum fayda sağlaması için çalışıyoruz. Projelere uygun çatı kaplama malzemelerinin seçimi, malzemenin doğru şekilde uygulanması gibi bir dizi konuda kullanıcılarımıza rehberlik ediyoruz. Hekim Yapı adına üstlendiğimiz tüm projelerde gerek malzeme seçimi gerek uygulama konusunda birçok başarılı proje gerçekleştirdik. Otel, kolej ya da hastaneler yaparken sadece kendi ürettiğimiz çatı kaplama malzemeleri ile çalıştık. Kısacası sağlam bir çatının altında yaşamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Alanında uzman ekibimizle iletişime geçerek çok daha fazla bilgi alabilir ve projelerinize özel çatı panellerine ekonomik çatı kaplama fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.