Cephe Kaplama

Cephe Kaplamada HekimBoard Farkı

Dünyada ve özellikle de gelişmekte olan ülkelerde en hızlı büyüyen endüstrilerden biri olan inşaat sektörü, ülkemizde de son yıllarda büyük bir ivme kazanmış ve Türkiye artık yapı teknolojilerini ve malzemelerini dışarıya ihraç eden bir ülke konumuna gelmiştir. Hızla büyüyen bu sektöre yapılan yatırımlar artmış ve rekabet ortamının kızışması ile yeni ürünler ve yeni çözüm arayışları da ön plana çıkmıştır. Enerji ihtiyacının artması ve enerji kaynaklarının pahalılığı ile dışa bağımlılık, özellikle enerji tasarrufu alanında yeni çözüm arayışlarını arttırmış ve sektörde büyük bir paydaya ulaşmasını sağlanmıştır.

Yapılarda enerji tasarrufu için kullanılan çözümlerin başında gelen giydirme cephe sistemleri, binaların dış cephelerinin çeşitli yöntemlerle kaplanıp ev ve işyerlerinde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Ev ortamını daha yaşanılır hale getirmenin yanında binalara estetik açıdan güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Bunlara ek olarak binaların dış cephelerinin dış etkilere karşı koruyuculuğunu arttırarak binaların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Binanızın ömrünü uzatmak, değerini korumak ve sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanına sahip olmak için dış cephe kaplama sistemlerinin gerekliliğine önem vermelisiniz.

A1 Sınıfı Yanmaz Fibercement Cephe Kaplama
Hekim Yapı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz Hekimboard markalı fibercement cephe kaplama levhaları, giydirme cephe sistemleri sektöründe hızla yerini almıştır ve 10 yılı aşkın bir süredir birçok yapının dış cephe kaplamasında, iç cephe kaplaması , zemin döşeme kaplaması ve tavan kaplamalarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilen A1 sınıfı yanmaz Hekimboard fibercement cephe kaplama ürünleri sağlığa zararlı hiçbir madde içermez ve doğa dostudur. Fibercement levhalar, muhteviyatı gereği sudan ve nemden etkilenmezler.

Cephe kaplama ürünlerinin sağlaması gereken en büyük özelliklerden biri olan görsel zenginlik, Hekimboard fibercement ürünlerinin geniş desen yelpazesi ile sağlanmaktadır. Cephelere doğal ve modern bir görüntünün verilmesi cephe kaplama malzemelerinin tercihindeki en önemli etkenlerden biridir. Montaj sistemindeki kolaylık, ürünün bakım gerektirmemesi ve istenen renge boyanabilmesi Hekimboard fibercement dış cephe kaplama levhalarının sektörde ilk tercih edilen cephe kaplama ürünlerden biri olmalarının ana nedenidir.

10 mm kalınlık altındaki uygulamalar tek katlı binalar haricinde önerilmemektedir.
10 mm kalınlık altındaki HekimBoard levhalarla yapılan uygulamalarda sorumluluk kullanıcıya/uygulamacıya aittir.

BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.