a
Hekim Yapı 33. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Hekim Yapı 33. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Eğitimler ve Seminerler

33. Hekim Yapı Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’ni 06.07.2013 Cumartesi tarihinde Sakarya – Hendekteki fabrikamızın eğitim salonunda gerçekleştirdik.
İstanbul ve Bursa illerinden katılımın olduğu seminerimizde teorik eğitimin ardından sertifika alabilmek için katılımcılar sınava tabii tutuldu. Sınavın hemen arkasından pratik uygulamaya geçildi. Hekimboard un hangi üretim aşamalarından geçtiği konusunda bilgilendirilen katılımcılar fabrikada ürünlerin stoklanma alanlarını ve kesim bölümünü gezip kullanılan teknolojiler konusunda bilgilendirildiler.
EJOT TEZMAK BAĞLANTI ELEMANLARI TEKNOLOJİLERİ firmasından eğitime katkı sağlayan yetkililerin de verdiği teorik eğitimde katılımcılar EPS ve Taşyünü izolasyon malzemelerinin montajında kullanılması gerek dübel ve vida sistemleri ile ilgili bilgiler verdiler. Daha sonra Hekimboard montajında gerek ankraj uygulamalarında uygulama yapılacak yüzeylere göre dübel seçimi, gerek konstrüksiyonu oluşturan profillere göre seçilecek vida tipleri ve bu profillerin üzerine montajı yapılacak Hekimboard levhalarda kullanılması gereken vida sistemleri ve dübelleri konusunda teorik bilgi verildikten sonra yaptıkları testlerle doğru yüzeyde doğru vida ve dübel seçiminin ne kadar önemli olduğunu test cihazları ile gösterdiler.
Fabrikamızın numune hazırlama bölümünde tüm katılımcılarımıza levhalarımızın nasıl boyanması gerektiği, taş ve ahşap desenli levhalarımızda boya uygulamasının yanı sıra uygulanan eskitme yöntemleri konusunda bilgi verildi.
Eğitime katılan tüm katılımcılara küçük el numunelerinin, kataloglarımızın, boyalı örneklerimizin ve verilmesinin ardından eğitime son verildi.
Bir sonraki eğitim ve bilgilendirme semineri 17.08.2013 Cumartesi günü Sakarya Hendek’te ki eğitim salonumuzda gerçekleşecek olup yalıtım konusunda Hekimboard uygulamalarda ağırlıklı olarak kullandığımız izolasyon malzemesi olan taşyünü üretimini gerçekleştiren TECHNOWOOL firmasının taşyünü izolasyon malzemesinin tanıtım ve uygulama konusundaki katılım ve katkıları ile gerçekleşecektir.
Katılımın sınırlı olduğu Hekim Yapı Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’mize katılmayı arzu edenlerin Hekim Yapı 0 216 493 0 493 veya 0850 201 0 493’ ten Ece Ünlü’ye; 15.08.2013 tarihi mesai bitimine kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir.