12 Aralık 2022 | Fuarlar | 156 Görüntülenme

8. Turab Expo Türk Arap Yapı İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri B2B

Hekim Yapı A.Ş. temsilcileri 8. Uluslararası Türk-Arap Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, İç Mimari ve Mobilya Fuarı’nda deneyimlerini paylaştı.

turab-expo

Fuar Tarihi

23 - 24 Kasım 2022

Fuar Lokasyonu

Bahçelievler/İstanbul

Hekim Yapı A.Ş. temsilcileri 8. Uluslararası Türk-Arap Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, İç Mimari ve Mobilya Fuarı’nda deneyimlerini paylaştı. Kısa adıyla 8. TURAB EXPO olarak anılan etkinlik, sektöre yatırım yapma hedefindeki yerli ve yabancı katılımcıları İstanbul’da ağırladı. 8. TURAB EXPO; İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, İç Mimari ve Mobilya alanlarında inşaat ve yapı malzemeleri üreticileri ile sektörün önde gelen firmalarını Arap iş dünyası liderleri ile buluşturdu. İstanbul Pullman Convention Center’da 23 ve 24 Kasım 2022 tarihleri arasında katılımcılarına kapılarını açan TURAB EXPO 2022 etkinlikleri, fuar organizasyonu yanında business-to-business görüşmelere de ev sahipliği yaptı.

TURAB EXPO ile Türk – Arap İnşaat Sektörü Buluşması

Türk cumhuriyetlerinden ve Arap ülkelerinden 1250 ziyaretçi firmanın katılım sağladığı 8. TURAB EXPO her yıl ihracat hacmi artan inşaat ve yapı malzemeleri sektörünü yakın coğrafyalarda tanıtmayı hedefliyor. Türkiye’den inşaat, yapı malzemeleri, mobilya ve iç mimari alanlarında faaliyet gösteren 250 kuruluşun katılım sağladığı görüşmeler, markaların yeni ihracat hedeflerini de belirliyor. Yapı malzemeleri sektöründe marka ürünleri ile dikkat çeken Hekim Yapı A.Ş.’nin katıldığı görüşmelerde, yurtiçinden ve özellikle Arap Yarımadasından ve muhtelif ülkelerden gelen ziyaretçiler, işletmeler ve marka temsilcileri yer aldı.

Hekimboard TURAB EXPO standlarında

Yoğun görüşme turlarının yaşandığı fuarda Hekim Yapı A.Ş., Hekimboard, Hekimpan, HekimPanel ve HekimEps başta olmak üzere tescilli marka ürünlerinin ve örnek uygulama projelerinin tanıtımını yapma fırsatı buldu. Türk – Arap yapı inşaat malzemeleri işbirliğinin doğuracağı yeni projeler için ön görüşmeler de fuar ve toplantı salonlarında gerçekleşti. 8. TURAB Expo ile katılımcı ve ziyaretçi firmalara sunulan bir diğer olanak, yıl boyu açık kalacak sanal fuarda yer bulma ayrıcalığı oldu. 20 yıllık sektör deneyimine sahip olan Hekim Yapı A.Ş. ürünlerini uyguladığı projeler ve yalıtım – kaplama alanındaki üstün nitelikli ürünleriyle Afrika ve Asya ülkelerinden gelen yatırımcıların dikkatini çekti.

Türkiye’nin farklı kentlerinde, öncü projelerin cephe kaplama ve yalıtım ihtiyaçlarına dair nihai teknoloji ürün ve çeşitliliğe sahip ürünlerini üreten Hekim Yapı A.Ş. kendi markasıyla, sanal fuarda da adından söz ettirdi. Yapılan toplantılarda, uluslararası menşeli firmalara, ürün tedarik ve satış hizmetlerinin yanında farklı projeleri oluşturma desteği de görüşüldü. Hekim Yapı A.Ş. tarafından sunulan geniş ürün yelpazesi, Orta Asya, Kuzey Afrika ve Arap Yarımadası gibi farklı coğrafyalarda yeni projelerle dünyaya açılmaya hazırlanıyor.

Güncel Yazılar

BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.