26 Ekim 2018 | Fuarlar | 1.331 Görüntülenme

Construction Week U.K. Fuarı

ingiltere-fuari

Fuar Tarihi

09 - 11 Ekim 2018

Fuar Lokasyonu

İngiltere,Birmingham

Hekim Yapı A.Ş. ve Prefabrik Yapı A.Ş.; 09-11 Eylül 2018 tarihlerinde, İngiltere’nin Birmingham şehrinde “Construction Week U.K.” fuarı katılımcıları arasında yerini aldı. Fuarda, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen inşaat sektörü üreticilerinin ürünleri ziyaretçilerle buluştu. Özellikle Hekim Yapı A.Ş. tarafından öne çıkartılan tamamen yerli üretim olan;HekimBoard markalı fibercemet doğal çimento iç ve dış cephe kaplama levhası ve HekimPanel markası adı altında üretilen sandviç panellerin tanıtımı yapılmıştır. Fuarın Hekim Holding bünyesindeki diğer katılımcısı Prefabrik Yapı A.Ş. tarafından da stantta görücüye çıkarılan ve yine tamamen yerli üretim olan, hazır bina konseptlerinden özellikle son yıllarda Avrupa’nın yükselen değeri konumundaki Steelin markası adı altında üretilen Hafif Çelik Yapı Sistemleri de büyük bir ilgi gördü.

İşinde profesyonel ihracat kadrosu yetkilileri, gördükleri ilgiden oldukça memnun olduklarını belirtirken, fuarda son zamanlarda önemi daha da artan ve pek çok ziyaretçi tarafından da ilgi ile karşılanan A1 sınıfı yanmaz ürünlerimizde sergilenmiştir.

Oldukça başarılı bir fuarı daha geride bırakan Hekim Yapı A.Ş. ve Prefabrik Yapı A.Ş.global pazardaki saygınlığını arttırmayı sürdürmektedir.

Güncel Yazılar

Haberler
Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti
16 Mart 2020

Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti

Sakarya 2. OSB tarafından davet edilen ve Kırgızistan'dan gelen devlet heyeti Hekim Yapı tesislerini gezdi.
Fuarlar
42. İstanbul Yapı Fuarı
9 Temmuz 2019

42. İstanbul Yapı Fuarı

Hekim Yapı A.Ş. Ziyaretçilerini 42. Yapı Fuarı'nın en renkli standında ağırladı.
BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.