15 Mayıs 2018 | Fuarlar | 2.016 Görüntülenme

41. İstanbul Yapı Fuarı

Hekim Yapı 41. İstanbul Yapı Fuarı'nı Tamamladı

41-yapi-fuari

Fuar Tarihi

08 - 12 Mayıs 2018

Fuar Lokasyonu

İstanbul, Türkiye

2001 yılında kurulan ve 2004 yılında Türkiye’nin ilk otoklavlı fibercement levha üreticisi olarak sektöre ürün vermeye başlayan, kuruluşundan itibaren pazarın ilk yatırımcı olma gururunu yaşayan, Türkiye ve yakın coğrafyanın lider üreticisi ve Hekim Holding şirketlerinden biri olan Hekim Yapı A.Ş.; 41. İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’nda yerini aldı.

ITE Türkiye bünyesinde bulunan Yem Fuarcılık tarafından 41.’si düzenlenen İstanbul Yapı Fuarı; Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 8-12 Mayıs tarihinde ziyaretçilere kapılarını açtı. Birçok salon ve açık alandan oluşan sergileme alanında 900’ün üzerinde katılımcı yer alırken, 100.000 ‘in üzerinde Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçiler, sektör profesyonelleri fuarı ziyaret etti.

Hekim Yapı A.Ş.; özellikle iç ve dış cephe kaplama malzemesi olarak kullanılan HekimBoard fibercement doğal çimento levhalar; poliüretan, EPS ve taşyünü dolgulu sandviç duvar ve cephe panelleri olarak kullanılan HekimPanel; beyaz ve karbonlu EPS ısı yalıtım ve enjeksiyon ürünleri olarak kullanılan HekimPor ve prefabrike yapıların EPS yalıtımlı HekimBoard hazır yapı duvar paneli olarak kullanılan HekimPan markalarıyla üretimini gerçekleştirdiği dört ana ürün grubunu ve yeni Ar-Ge ürünleri olan 4 mm – 30 mm kalınlıklarında fibercement ürünlerini sergiledi.

Ayrıca fuarda, 2018 yılı başından itibaren üretimine başlanan ve Türkiye’de ilk defa Hekim Yapı tarafından üretilen kendinden renkli fibercement cephe kaplama ürünleri de ziyaretçilerin ve sektör profesyonellerinin beğenilerine sunuldu. Fuar sırasında stantta bulunan özel yanmazlık ve su testi uygulama stantları sayesinde ziyaretçiler fibercement ürünlerinin suya ve yangına dayanıklı olduğunu uygulayarak görme imkânı buldu.

%100 kendi yerli üretimi olan, yatırımlarını öz sermayesi ile gerçekleştiren, ülkemizin gururu ve uluslararası alanda da bizleri temsil eden Hekim Yapı A.Ş.; kendi ürünleriyle oluşturulan ve her sene olduğu gibi yoğun ilgi çeken inovatif ve dekoratif özelliklere sahip standıyla, kurumsal yapıdaki satış- pazarlama ekibiyle, değerli iş ortaklarını ve ziyaretçileri ağırlamaktan memnuniyet duydu.

Hekim Yapı A.Ş.; bugün 8 şirket, 8 işletme, 191.000 metrekare üretim alanı, 1.000’e yakın çalışanı, 6 kıtada 120’den fazla ülkeye ihracatı, yurtiçi ve yurtdışında 100’den fazla bayisi, 50.000’in üzerinde referansı ile hizmet ve faaliyetlerini sürdüren Hekim Holding’in bir kuruluşu olup; Hekim Holding’e bağlı olarak yapı sektörüne yalıtım malzemeleri üreten, ülkemizin ve yakın coğrafyanın ilk otoklavlı ve ilk kendinden renkli fibercement levha üreticisidir. Hendek – Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesinde 111.000 m² üretim alanında kurulu bulunan üç üretim tesisinde yıllık toplam 125.000 m³ HekimBoard fibercement doğal çimento levha üretim kapasitesine sahiptir.

Hekim Yapı A.Ş. yaptığı Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleri ile sektörünü daha da geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Yapı sektöründe başlıca yalıtım ve kaplama malzemelerini tek bir çatı altında üreten ve birlikten doğan gücü ile yarınlara hazır olan Hekim Yapı A.Ş., 2018 ve 2019 yılında da yeni yatırımlarla yoluna devam edecektir.

Güncel Yazılar

Haberler
Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti
16 Mart 2020

Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti

Sakarya 2. OSB tarafından davet edilen ve Kırgızistan'dan gelen devlet heyeti Hekim Yapı tesislerini gezdi.
Fuarlar
42. İstanbul Yapı Fuarı
9 Temmuz 2019

42. İstanbul Yapı Fuarı

Hekim Yapı A.Ş. Ziyaretçilerini 42. Yapı Fuarı'nın en renkli standında ağırladı.
BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.