9 Temmuz 2019 | Fuarlar | 569 Görüntülenme

42. İstanbul Yapı Fuarı

Hekim Yapı A.Ş. Ziyaretçilerini 42. Yapı Fuarı'nın en renkli standında ağırladı.

42-istanbul-yapi-fuari

Fuar Tarihi

18 - 22 Haziran 2019

Fuar Lokasyonu

İstanbul, Türkiye

Kurulduğu 2001 yılından bugüne ilklerin öncüsü olarak sektöre yön veren Hekim Yapı A.Ş. Yem Fuarcılık tarafından 18-22 Haziran tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 42. İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırladı.

5 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracatıyla öne çıkan; 2004 yılında Türkiye’nin ilk otoklavlı fibercement doğal çimento levha üreticisi olarak sektöre adım atan, Türkiye ve yakın coğrafyanın lider üreticisi Hekim Yapı A.Ş. 42. İstanbul Yapı Fuarı’nda kendi sektörünün en fazla ürün çeşidine sahip üretici firması olarak göz doldurdu.

Hekim Yapı A.Ş. özellikle iç ve dış cephe kaplama malzemesi olarak kullanılan HekimBoard fibercement doğal çimento levhalar; poliüretan, EPS ve taş yünü dolgulu sandviç duvar ve cephe panelleri olarak kullanılan HekimPanel, beyaz-karbonlu EPS ısı yalıtım ve enjeksiyon ürünleri olarak kullanılan HekimPor, prefabrike yapıların yalıtımlı hazır yapı duvar paneli olarak kullanılan HekimPan markalarıyla, üretimini gerçekleştirdiği dört ana ürün grubunu sergiledi. Fuar ziyaretçileri; çeşitli ebat ve desenlerden oluşan tamamı HekimBoard – HekimColorBoard ürünleriyle yapılmış olan standı büyük bir ilgiyle gezdiler. Ziyaretçiler, stant içerisinde bulunan yanmazlık testi modülü ile A1 sınıfı yanmaz yapı malzemesinden üretilen fibercement ürünlerin yangına karşı dayanıklılığını, su testi modülüyle de nemli iklim koşullarına uygunluğunu uygulamalı olarak görme fırsatı buldular.

Ayrıca fuarda ilk kez 2018 yılındaki 41. Yapı Fuarı’nda sektör profesyonellerinin beğenisine sunulan, Hekim Yapı’nın %100 öz sermayesiyle ürettiği ve yerli üretim olan HekimColorBoard kendinden renkli fibercemet levhalar, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Stantta özel bir alanda sergilenen ve estetik görünüm ile dayanıklılığı bir arada sunan HekimColorBoard kendinden renkli fibercement levhalar; her türlü iklim koşulunda güvenle kullanılabilmesi; düz, ahşap ve taş desenli gibi farklı desen seçenekleri ile de geniş bir yelpazeye sahip olması sebebi ile ziyaretçiler tarafından beğeni ile karşılandı.

Hekim Yapı A.Ş. 2001 yılından beri misyon edindiği gibi; Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleri ile yapı malzemeleri sektörünü daha da geliştirmeye, ürün çeşitliliğini arttırmaya, Türk yapı sektöründe dışa bağımlılığı minimuma indirmeye ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

Güncel Yazılar

BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.