4 Mayıs 2018 | Fuarlar | 1.954 Görüntülenme

TEBİF 2018

HEKİM YAPI A.Ş. TEBİF (Türkiye İnşaat Teknolojileri ve Endüstriyel Yapı Fuarı) FUARI’NI BAŞARIYLA TAMAMLADI.

tebif

Fuar Tarihi

19 - 22 Nisan 2018

Fuar Lokasyonu

Ankara, Türkiye

Yapı Malzemeleri ve Ön Üretimli Prefabrike Yapı sektörünün öncü kuruluşu Hekim Holding’in şirketlerinden biri olan Hekim Yapı A.Ş.; 19-22 Nisan 2018 tarihinde, Ankara’da gerçekleşen TEBİF (Türkiye İnşaat Teknolojileri ve Endüstriyel Yapı) Fuarı’na HekimBoard, HekimPanel, HekimPor ve HekimPan markalarıyla katıldı.

Fuar; Toki, Emlak Konut, Kiptaş, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Metro İstanbul’un destekleri ve yoğun katılımlarıyla gerçekleşti. Ankara Congresium’da bu sene ilki düzenlenen TEBİF Fuarı bölge ülkeleri ve uluslararası arenada Türk inşaat sektörünü bir üst seviyeye taşıdı. Yapı teknolojileri, inşaat malzemeleri, bina iç ve dış donanımları, ekipmanları ve uygulamalarının yer aldığı ve birçok firmanın katıldığı TEBİF Fuarı, Ankara başta olmak üzere tüm şehirlerden gelen ziyaretçiler ile oldukça yoğun ve aktif geçti.

Fuar açılışı ve açılış konuşması Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sn. Mehmet Ceylan tarafından gerçekleştirildi. Açılış sonrası Hekim Yapı standını gezen; Bakan, Milletvekilleri ve Kurum Genel Müdürleri, markalar ve ürünler hakkında bilgi aldı.

4 gün süren ve Hekim Yapı için özel olarak tasarlanan stantta, özellikle yerli malı üretimi vurgusu ile özellikle iç ve dış cephe kaplama malzemesi olarak kullanılan HekimBoard fibercement doğal çimento levhalar; poliüretan, taşyünü ve EPS dolgulu sandviç duvar ve cephe panelleri olarak kullanılan HekimPanel; beyaz ve karbonlu EPS ısı yalıtım ve enjeksiyon ürünleri olarak kullanılan HekimPor ve prefabrike yapıların EPS yalıtımlı HekimBoard hazır yapı duvar paneli olarak kullanılan HekimPan markalı ürünler sergilendi.

4 gün boyunca; Toki, Emlak Konut, Kiptaş, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve birçok kamu yetkilisi standı gezerek ürünler hakkında bilgi aldı. Yapı sektöründe ihtisas fuarı niteliğinde gerçekleşen TEBİF’in ziyaretçileri arasında eski İçişleri Bakanı Sn. Efkan Ala’da vardı.

HekimBoard doğal çimento levha yapı kaplama ürünleriyle A1 sınıfı yanmazlık ve duvar sistemi olarak F120 (120 DAKİKA) yangına dayanım belgesine sahip olan Hekim Yapı; özellikle stant içerisinde bulunan ve yanmazlık testinin ziyaretçiler tarafından canlı olarak yapılabildiği fibercemet yanmazlık testi mini standı ilgi ile karşılandı.

Sektörde yerli girişim ve yerli hammaddeler kullanılarak dünyanın nihai teknolojisini takip etmeyi başaran Hekim Yapı, bugün 100’den fazla ülkeye ihracatı, yılda 6.000.000 m² yüzey kaplama referanslarıyla fuarda kurum yetkililerine gurur ve sektördeki diğer yatırımcılara güven vermeye devam etti.

Güncel Yazılar

Haberler
Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti
16 Mart 2020

Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti

Sakarya 2. OSB tarafından davet edilen ve Kırgızistan'dan gelen devlet heyeti Hekim Yapı tesislerini gezdi.
Fuarlar
42. İstanbul Yapı Fuarı
9 Temmuz 2019

42. İstanbul Yapı Fuarı

Hekim Yapı A.Ş. Ziyaretçilerini 42. Yapı Fuarı'nın en renkli standında ağırladı.
BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.