18 Kasım 2020 | | 48 Görüntülenme

Paket Ev Projesi

Pendik/İstanbul

Proje Hakkında

Paket Ev Projesi Hakkında Genel Bilgiler

HEKİMBOARD ŞİMDİ “PAKET EV” DE!

İlklerin öncüsü Hekim Holding hazır yapı grubu “Paket Ev” konseptiyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Çağın ihtiyaçlarını yakından takip eden ve ihiyaca cevap arayan bir yaklaşımla tasarlanan bu paket evler bir günde kurulabiliyor. Deprem, yangın gibi afetlere karşı önlem alınarak tasarlanan evler; zorlu iklim koşullarına adaptasyonu ile tercih sebebi oluyor.

İleri teknolojiyle fabrika ortamında üretilen; ısı, ses ve su yalıtım testleri onaylanmış olarak teslim edilen yapılar 6,00×8,00 m ebatlarında 48,00 m2 alana sahip iki adet birleşimli konteynerden oluşuyor.

Paket evlerin dış cephesinde A1sınıfı yanmaz özellikte HekimBoard fibercement levhalar tercih edilmiştir. Düz ve desenli seçenekleri olan HekimBoard fibercement levhalar, projede ahşap ve taş desenleriyle karşımıza çıkıyor. Projede yalıbaskı şeklinde uygulanan 200x2500x8 mm Turksiding levhalar, 272x625x10 mm HekimStone Taş Desenli levhalar ile birleştirilerek tasarımda net çizgiler ortaya koyuyor.

Tasarımı, düşük maliyetler ile kullanıcıya sunan “Paket Ev”ler; çevre dostu olması, taşınabilme ve ek modüllerle genişletilebilme özelliği, hafif ve dayanıklı yapısıyla tercih ediliyor.

Proje Bilgisi

Proje Detayları

Proje Lokasyonu: Pendik/İstanbul -

Toplam Proje Alanı: 48 m2

Proje Tarihi: Kasım 2020 - Kasım 2020

Proje Durumu: Tamamlandı

Kullanılan Ürünler

Bu Projede Kullanılan Ürünlerimiz ve Kullanım Alanları

Paylaş

Benzer Projeler

BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.