20 Ekim 2022 | | 557 Görüntülenme

Badem Villaları

Bahçeşehir/İstanbul

Proje Hakkında

Badem Villaları Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul’a bağlı Bahçeşehir ilçesinde yer alan Badem Villaları projesinde, Hekimboard marka dış cephe kaplama levhalarını kullanarak, projeye estetik görünüm sağlandı. Badem Villaları projesinin dış cephesinde Hekimboard fibercement tercih edilerek, projenin dayanıklılığını ve kalitesini arttırıldı. Projede cephe kaplama işleminin yanı sıra; pencere sövesinde, kat silmesinde ve iç bölüm dekorasyonunda da fibercement ürünleri tercih edildi. Ayrıca tamamen doğal maddeler kullanılarak üretilen Hekimboard fibercement kaplama ürünlerini kullanarak, Badem Villaları dış cephe bölümünü, zorlu iklim koşullarına ve yağışlara karşı korunması hedeflendi. Düz ve desenli fibercement kaplama levhaları ile Badem Villaları projesinin yaşam konforuna katkı sağlandı. Tek malzeme kullanımı ile Badem Villaları projesinin dış cephe dayanıklılığını ve estetik görünümünü arttırıldı. Projede kullanılan kaplamalar A1 sınıfı yanmaz özellikte olması, olası yangın durumunda, zararlı emisyon gazı üretmez. Ayrıca sağlığa olumsuz etkisi bulunan asbest maddesi içermeyen Hekimboard dış cephe kaplama ürünlerini kullanarak, Badem Villaları projesinde sağlıklı yaşam koşullarını ön plana çıkartıldı. Bunun yanı sıra 12 milimetre kalınlığa sahip cephe kaplama levhaları ile Badem Villaları projesinin dayanıklılığını ve görsel kalitesini de arttırıldı.

Badem Villaları Projesinde Kullanılan Hekimboard Ürünleri

Başakşehir Badem Villaları projesinde ağırlıklı olarak 12 milimetre kalınlığa sahip; Düz Dış Levha, Ceviz Ağacı Desenli Levha, HekimStone Levha ve Doğal Taş Desenli Levha kullanıldı. Kullanılan levhaların yanı sıra farklı Hekimboard ürünleriyle de projeye dayanıklılık sağlandı. Badem Villaları projesinde yüksek oranda tercih edilen Hekimboard ürünlerinin özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Düz Dış Levha: A1 yanmazlık sınıfında yer alan levha, kolay montaj özelliğine sahiptir. Üretiminde doğal maddeler kullanılır.
  • Ceviz Ağacı Desenli Levha: Ceviz ağacı rengi ile dikkat çeken levha, su ve nemden etkilenmez. Ayrıca yapısında haşere barınması gözlenmez.
  • HekimStone Levha: Taş görünümlü levha hafif yapısına rağmen oldukça dayanıklıdır. A1 yanmaz sınıfta yer alan levha, kolay taşınabilme özelliğiyle dikkat çeker.
  • Doğal Taş Desenli Levha: Çarpma ve darbelere karşı dayanıklı yüzeye sahiptir. Doğal taş desenli levha istenilen ölçülerde kesilerek kullanılabilir.

Proje Bilgisi

Proje Detayları

Proje Lokasyonu: Bahçeşehir/İstanbul -

Toplam Proje Alanı: 5.600 m2

Proje Tarihi: Temmuz 2021 - Eylül 2021

Proje Durumu: Tamamlandı

Kullanılan Ürünler

Bu Projede Kullanılan Ürünlerimiz ve Kullanım Alanları

Paylaş

Benzer Projeler

BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.