24 Eylül 2014 | Haberler | 2.529 Görüntülenme

Hekim Yapı A.Ş. 27. Ankara Yapı Fuarı’nda

HEKİM YAPI, yapı malzemeleri endüstrisi alanında yer alan geniş ürün yelpazesini 27. Ankara Yapı Fuarı’nda sektör profesyonelleri ile buluşturuyor…

Yapı sektörünün tüm profesyonelleri 23-26 Ekim 2014 tarihleri arasında 27. Ankara Yapı Fuarı’nda buluşuyor. HEKİM YAPI’nın sektöre sunduğu ürünleri fuar ziyaretçilerini bekliyor. Teknoloji ve Ar-Ge yatırımlarıyla cephe kaplama malzemesi sektörünün öncüleri arasında yer alan, ürkiye’nin ilk otoklavlı fibercement üreticisi olarak yola çıkan HEKİM YAPI, HEKİMBOARD markası ile üretim ve satışını yaptığı fibercement ürünlerin yanı sıra HEKİMPANEL markalı EPS ve taş yünü dolgulu sandviç paneller; HEKİMPOR markalı EPS yalıtım ve ambalaj ürünleri ve yeni ürünü HEKİMPAN markalı hazır duvar yapı panelleri ile yükselişine hızla devam ediyor.

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük sektörel buluşması olan Yapı Fuarı, 23-26 Ekim tarihlerinde; “Congresium Ato Kongre ve Sergi Sarayında’’ gerçekleşecek. Yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri konusunda sektörün tüm paydaşlarını buluşturan fuarda HEKİM YAPI, 2. Salon, 422 numaralı stantta inovatif ürünlerini sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak.
Kuruluşundan bu yana yalıtım sektöründe adından söz ettiren ve Teknoloji ve Ar-Ge yatırımlarına ağırlık veren HEKİM YAPI, yapı malzemeleri endüstrisi alanında yer alan geniş ürün yelpazesini sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

Güncel Yazılar

Haberler
Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti
16 Mart 2020

Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti

Sakarya 2. OSB tarafından davet edilen ve Kırgızistan'dan gelen devlet heyeti Hekim Yapı tesislerini gezdi.
Fuarlar
42. İstanbul Yapı Fuarı
9 Temmuz 2019

42. İstanbul Yapı Fuarı

Hekim Yapı A.Ş. Ziyaretçilerini 42. Yapı Fuarı'nın en renkli standında ağırladı.
BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.