6 Ekim 2015 | Fuarlar | 5.179 Görüntülenme

28. Ankara Yapı Fuarı

Hekim Yapı A.Ş.; seçkin ürün gamı ve tamamlayıcı yapı malzemeleri ile 28. Turkeybuild Yapı Fuarı'nda ilgi odağı oldu.

28-yapi-fuari-ankara

Fuar Tarihi

01 - 04 Ekim 2015

Fuar Lokasyonu

Ankara, Türkiye

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük sektör buluşması olan 28. Turkeybuild Yapı Fuarı Ankara, 1-4 Ekim 2015 tarihleri arası “Congresium Ato Kongre ve Sergi Sarayında’’ gerçekleşti. Yapı sektöründeki global gelişmeleri yakından takip eden Hekim Yapı A.Ş., HekimBoard, HekimPanel, HekimPor ve HekimPan markalarını sektör profesyonelleri ile buluşturdu.

Yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri alanında sektörün tüm paydaşlarını buluşturan fuarda, Hekim Yapı A.Ş. seçkin ürün gamı ve tamamlayıcı yapı malzemeleri ile dikkatleri üzerine çekti. HekimBoard markalı fibercement ürünleri ile sektörün ilk ve lider firması olan Hekim Yapı A.Ş. 2015 yılı içerisinde yaptığı makine parkuru yatırımları ile üretiminin tamını kendi tesislerinde gerçekleştirdiği fibercement levhalara farklılık ve değer katarak, özel tasarım söve, kat silmesi ve fugalı levhalarında tanıtımını ilk kez bu fuarda sergiledi.

Teknoloji ve Ar-Ge yatırımları ileyapı malzemeleri sektörünün öncüleri arasında yer alan Hekim Yapı A.Ş.’nin marka karmasında; iç ve dış cephe kaplama malzemeleri alanında HekimBoard markalı fibercement ürünler, izolasyonlu sandviç duvar ve cephe panelleri alanında HekimPanel, EPS izolasyon malzemeleri ve ambalaj ürünleri alanında HekimPor, izolasyonlu hazır yapı duvar paneli alanında HekimPan ile geleceği hedefleyen felsefesinde, sürdürülebilirlik odaklı faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Güncel Yazılar

Haberler
Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti
16 Mart 2020

Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti

Sakarya 2. OSB tarafından davet edilen ve Kırgızistan'dan gelen devlet heyeti Hekim Yapı tesislerini gezdi.
Fuarlar
42. İstanbul Yapı Fuarı
9 Temmuz 2019

42. İstanbul Yapı Fuarı

Hekim Yapı A.Ş. Ziyaretçilerini 42. Yapı Fuarı'nın en renkli standında ağırladı.
BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.