13 Kasım 2015 | Fuarlar | 5.460 Görüntülenme

21. İzmir Yapı Fuarı

21. Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, 5- 8 Kasım 2015 tarihleri arası Fuar İzmir'de gerçekleşti.

izmir-yapi-fuari

Fuar Tarihi

05 - 08 Kasım 2015

Fuar Lokasyonu

İzmir, Türkiye

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük sektör buluşması olan 21. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, 5- 8 Kasım 2015 tarihleri arası Fuar İzmir’de gerçekleşti..

Yapı sektörünün inşaat malzemeleri ve teknolojileri alanında sektörün tüm paydaşlarını buluşturulan fuarda, Hekim Yapı A.Ş. seçkin ürün gamı ve tamamlayıcı yapı malzemeleri HekimBoard, HekimPanel ,HekimPor ve HekimPan markalarını sektör profesyonelleri ile buluştu.

2015 yılında da yatırımlarına bir yenisini ekleyen Hekim Yapı 2015 yılı sonu itibariyle sektöre ayrıcalık katarak 600-1250 mm enlerde üretim yapacak poliüretan sandviç panel hattını devreye alarak yıllık 4.000.000 m2 panel üretim kapasitesine ulaşacak. Hekimboard markalı fibercement ürünleri ile sektörün ilk ve lider firması olan Hekim Yapı 2015 yılı içerisinde yaptığı makine parkuru yatırımları ile üretiminin tamamını kendi tesislerinde gerçekleştirdiği fibercement levhalara farklılık ve değer katarak tasarlanan özel tasarım söve, kat silmesi ve fugalı levhaların tanıtımını, Ankara Yapı Fuarı ardından İzmir Yapı Fuarı’nda gerçekleştirdi.

Teknoloji ve Ar-Ge yatırımları ile yapı malzemeleri sektörünün öncüleri arasında yer alan Hekim Yapı A.Ş.’nin marka karmasında; iç ve dış cephe kaplama malzemeleri alanında HekimBoard markalı fibercement ürünler, izolasyonlu sandviç duvar ve cephe panelleri alanında HekimPanel, EPS izolasyon malzemeleri ve ambalaj ürünleri alanında HekimPor, izolasyonlu hazır yapı duvar paneli alanında HekimPan ile geleceği hedefleyen felsefesinde, sürdürülebilirlik odaklı faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Güncel Yazılar

Haberler
Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti
16 Mart 2020

Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti

Sakarya 2. OSB tarafından davet edilen ve Kırgızistan'dan gelen devlet heyeti Hekim Yapı tesislerini gezdi.
Fuarlar
42. İstanbul Yapı Fuarı
9 Temmuz 2019

42. İstanbul Yapı Fuarı

Hekim Yapı A.Ş. Ziyaretçilerini 42. Yapı Fuarı'nın en renkli standında ağırladı.
BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.