Hekim Yapı 58. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Hekim Yapı 58. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Eğitimler ve Seminerler

HEKİM YAPI 58. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’ni 25.11.2017 Cumartesi tarihinde Sakarya – Hendek tesislerimizde gerçekleştirdik.

Kısa süren bir tanışmadan sonra farklı illerden gelen katılımcıların Hekim Holding tanıtım videosunu izlemelerinin ardından, seminerimize gelen firma temsilcisi ve uygulamacı ekiplerine malzemelerimizin üretim aşamalarını, özelliklerini, sektörde benzer ürünlerle arasındaki farklılıkları aktarıldı. Hekimboard fibercement levhaların kullanım alanları ve uygulamaya yönelik detaylı bilgilerin verilmesinin ardından soru cevap kısmında katılımcılar uygulamalara yönelik tecrübelerini bizlerle paylaştılar.

Teorik bilgilerin verilmesinin ardından tüm katılımcılara sınav formları dağıtılması ve sınavın sonrasında başarılı olan katılımcılar Hekim Yapı Uygulama Yeterlilik belgesi almaya hak kazandılar.

Tüm katılımcılarla birlikte Hekim Yapı tesisinde yapılan kısa bir gezinti sonrası pratik olarak montaj uygulamaları ve detay çalışmaları yapıldı. Hekim Yapı tarafından hazırlanan Hekimboard levhalar üzerinde boyama ve eskitme teknikleri konusunda yapılan pratik uygulamaların ardından eğitime son verildi.