Hekim Yapı 40. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Hekim Yapı 40. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Eğitimler ve Seminerler

HEKİM YAPI 40. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’ni 20.09.2014 Cumartesi tarihinde Sakarya – Hendek’te ki fabrikamızın eğitim salonunda gerçekleştirdik.

Kısa süren bir tanışmadan sonra çeşitli illerden gelen katılımcılar öncelikle Hekim Holding tanıtım videosunu izlediler.

Seminerimize gelen birçok firma temsilcisi ve uygulamacı ekipler malzemelerimizin üretim aşamalarını, özelliklerini, sektörde benzer ürünlerle arasındaki farklılıkları öğrendiler. Hekimboard fibercement levhaların kullanım alanları konusunda bilgilendirildiler. Uygulamaya yönelik bilgilerin verilmesinin ardından soru cevap kısmında katılımcılar uygulamalara yönelik tecrübelerini paylaştılar.

Teorik bilgilerin verilmesinin ardından tüm katılımcılara sınav formları dağıtıldı. Sınav sorularını doğru cevaplayan katılımcılar Hekim Yapı Uygulamacı Usta Sertifikası almaya hak kazandılar.
Tüm katılımcılarla birlikte Hekim Yapı tesisi gezildi. Pratik olarak montaj uygulamaları yapıldı. Hekim Yapı tarafından hazırlanan küçük hekimboard levhalar üzerinde boyama ve eskitme teknikleri konusunda yapılan pratik uygulamaların ardından eğitime son verildi.

Bir sonraki eğitim ve bilgilendirme semineri 25.10.2014 Cumartesi günü Sakarya Hendek’te ki eğitim salonumuzda gerçekleşecektir. Katılımın sınırlı olduğu Hekim Yapı Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’mize katılmayı arzu edenlerin Hekim Yapı 0533 379 13 86 dan Kadir GÜNER’ e 10.10.2014 tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir.