Hekim Yapı 34. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Hekim Yapı 34. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Eğitimler ve Seminerler

HEKİM YAPI 34. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’ni 14.09.2013 Cumartesi tarihinde Sakarya – Hendek’te ki fabrikamızın eğitim salonunda gerçekleştirdik.

Kısa süren bir tanışmadan sonra Bartın, İstanbul, Adapazarı gibi illerden gelen katılımcılar öncelikle Hekim Holding tanıtım videosunu izlediler.

Seminerimize gelen birçok firma temsilcisi ve uygulamacı ekipler malzemelerimizin üretim aşamalarını, özelliklerini, sektörde benzer ürünlerle arasındaki farklılıkları öğrendiler. Hekimboard fibercement levhaların kullanım alanları konusunda bilgilendirildiler. Uygulamaya yönelik bilgilerin verilmesinin ardından soru cevap kısmında katılımcılar uygulamalara yönelik tecrübelerini paylaştılar.

Taşyünü üretimi yapan TECHNOWOOL firmasının katılımları ile gerçekleşen seminerimizde katılımcılar aynı zamanda şantiyelerde taşyünü kullanımı konusunda da eğitim aldılar. Teorik bilgilerin verilmesinin ardından tüm katılımcılara sınav formları dağıtıldı. Sınav sorularını doğru cevaplayan katılımcılar Hekim Yapı Uygulamacı Usta Sertifikası almaya hak kazandılar.

Hekim Yapı tarafından hazırlanan küçük hekimboard levhalar üzerinde boyama ve eskitme teknikleri konusunda yapılan pratik uygulamaların ardından eğitime son verildi.

Bir sonraki eğitim ve bilgilendirme semineri 16.11.2013 Cumartesi günü Sakarya Hendek’te ki eğitim salonumuzda gerçekleşecektir. Katılımın sınırlı olduğu Hekim Yapı Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’mize katılmayı arzu edenlerin Hekim Yapı 0 216 493 0 493 ten Ece Ünlü’ ye (253) 24.10.2013 tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir.