2018
Uygulama Yarışması
2.si

29 Mayıs 2019 | | 1.816 Görüntülenme

Samsun Atakum Villa Projesi

Atakum/Samsun

Proje Hakkında

Samsun Atakum Villa Projesi Hakkında Genel Bilgiler

Butik tasarımı ile büyük beğeni toplayan Samsun Atakum Villa Projesi cephelerinde HekimBoard Fibercement Doğal Çimento Levhalar tercih edilmiştir.
HekimBoard levhaların, farklı kalınlıklarda ve ebatlarda kullanıldığı projenin dış cephesi 16 mm levhalar ile kaplanmıştır. Projeye özel olarak hazırlanan söveler, atölyede hazırlanarak cepheye monte edilmiştir. Uygulamada; ek yerlerine lamba zıvana açılarak, malzeme birleşim detayları başarıyla çözülmüştür. Uzunluğu 3 metreyi geçen cephelerde şaşırtmalı uygulama yapılmıştır.

Bahçe duvarları (kolonlar), saçak altları, parapet, kat silmesi ve denizlik imalatları da binaya uygun şekilde HekimBoard levhalarla kaplanarak bütünlük sağlanmıştır.
Tek malzeme ile oluşturulan farklı detayların birbiriyle ahenkli uyumu, tasarımın güçlü ifadesine büyük katkı sağlamış ve benzer projeler için öncü olmuştur.
HekimBoard fibercement levhalar, sudan etkilenmeyen yapısı ve A1 sınıfı yanmazlık özelliği ile projelerde güvenle kullanılmaktadır. Yapıların dış cephesinde kullanılmasının yanı sıra; iç cephe, dekorasyon, saçak altı, yükseltilmiş döşeme, tavan, bahçe duvar gibi birçok farklı kullanım alanı da bulunmaktadır.

Proje Bilgisi

Proje Detayları

Proje Lokasyonu: Atakum/Samsun -

Toplam Proje Alanı: 1.000 m2

Proje Tarihi: Nisan 2018 - Haziran 2018

Proje Durumu: Tamamlandı

Kullanılan Ürünler

Bu Projede Kullanılan Ürünlerimiz ve Kullanım Alanları

HekimBoard

Bu Projede Kullanılan Ürünler

Proje Türleri

Bu Projenin Uygulama Alanları

Paylaş

Benzer Projeler

BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.