10 Aralık 2018 | Haberler | 1.158 Görüntülenme

Hekim Yapı’dan Eğitime Destek

Eğitime Verilen Her Destek, Geleceğimize Yapılan En Güzel Yatırımdır.

Hekim Yapı A.Ş.; 2018 yılında da eğitime verdiği desteğe bir yenisini daha ekledi.

HekimBoard marka ürünleri ile yapı sektörüne değer katan; kaliteli, yanmaz ve uzun ömürlü sürdürülebilir yapı malzemeleri üreten Hekim Yapı, iç ve dış cephe kaplamalarında hemen hemen yapıların tüm alanlarında kullanılan otoklavlı fibercement doğal çimento levhaların inşaat teknolojisi öğrencilerine tanıtımı için Türkiye İMSAD ile ortak bir çalışma gerçekleştirdi.

30 Kasım 2018 tarihinde; İzmir Ekonomi Üniversitesi, İnşaat Teknolojisi Meslek Yüksek Okulu’nda düzenlenen ‘’İnşaat Malzemeleri ‘’ dersinde HekimBoard Pazarlama Müdür Yardımcısı/İnşaat Mühendisi Arda Gül tarafından öğrencilere detaylı bir bilgilendirme yapıldı.

Sunum içeriğinde özellikle HekimBoard fibercement ürünlerin ‘’Yangın Yalıtımı’’ konusunda bilgiler veren Gül; yangına dayanıklı A1 sınıfı fibercement ürünlerin son zamanlarda sıkça basında görülen yapısal yangınların önüne geçilmesine ve can – mal kaybına engel olunmasına destek veren iç ve dış cephe kaplama malzemesi olarak yaklaşık 15 yıldır kullanıldığını belirtti.

Ülkemizde ilk defa Hekim Yapı tarafından üretilmeye başlanılan fibercement ürünler, gerek kamu gerekse özel sektörde binlerce yapının artık ve vazgeçilmez iç cephe ve dış cephe kaplama ürünü haline geldiğini örneklerle gösteren Gül; fibercement levhaların özellikle yangın dayanımı konusunda kullanım alanları ve kullanım şekilleri hakkında geleceğin mühendisleri öğrencilere detaylı bilgiler verdi.

Karşılıklı soru ve cevapların ardından sonlandırılan etkinliğin bundan sonra da düzenli olarak sürdürülmesi ve tekrarı için organizasyonlara imza atmaya devam edilecektir.

Bundan sonraki ilk eğitim durağımız Mart ayında Sakarya Üniversitesi olacaktır.

İlgi alanı yapı olan tüm eğitim kurumlarına kapımız açıktır. Tüm eğitim ve bilgilendirme başvuruları hassasiyetle değerlendirilip tarafınıza bilgi verilecektir.

İletişim 0850 20 10 493 – İnş. Müh. Arda Gül / HekimBoard Pazarlama Müdür Yardımcısı

Güncel Yazılar

Haberler
Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti
16 Mart 2020

Kırgızistan Devlet Heyeti Sakarya 2. OSB’yi Ziyaret Etti

Sakarya 2. OSB tarafından davet edilen ve Kırgızistan'dan gelen devlet heyeti Hekim Yapı tesislerini gezdi.
Fuarlar
42. İstanbul Yapı Fuarı
9 Temmuz 2019

42. İstanbul Yapı Fuarı

Hekim Yapı A.Ş. Ziyaretçilerini 42. Yapı Fuarı'nın en renkli standında ağırladı.
BAŞARILI! Formunuz başarılı bir şekilde gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.