a
Hekim Yapı 42. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Hekim Yapı 42. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Eğitimler ve Seminerler

22 Kasım 2014 Cumartesi günü, Hekim Yapı Sakarya Hendek Entegre Tesisleri Eğitim Salonunda 42.’si düzenlenen Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’ni gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu 42. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’nde çeşitli illerden gelen katılımcılara kurumsal tanıtım sunumları ve workshoplar düzenlendi.
Eğitim seminerine katılım sağlayan firma temsilcileri ve uygulamacılarına; Hekim Yapı markaları, ürün yelpazesi, üretim aşamaları, teknik özellikleri, sektörde benzer ürünlerle arasındaki ayrıştırıcı farklılıkları anlatıldı. Hekimboard Doğal Çimento levhaların kullanım alanları konusunda kapsamlı bilgiler verildi. Uygulamaya yönelik bilgilerin verilmesinin ardından soru cevap şeklinde yorumlar aktarıldı, tecrübeler paylaşıldı. Gün sonunda gerçekleşen sınavın ardından hak kazananlara; Hekim Yapı Uygulamacı Usta Sertifikası dağıtıldı.
Tüm katılımcılarla birlikte Hekim Yapı Üretim Kampüsü tesisi gezildi. Pratik olarak montaj uygulamaları yapıldı. Hekim Yapı tarafından hazırlanan Hekimboard Doğal Çimento levhalar üzerinde boyama ve eskitme teknikleri konusunda yapılan pratik uygulamaların ardından eğitime son verildi.
Hekim Yapı’nın bir sonraki eğitim ve bilgilendirme semineri 27.12.2014 Cumartesi günü Sakarya Hendek’te ki eğitim salonunda gerçekleşecektir. Katılımın sınırlı olduğu Hekim Yapı Eğitim ve Bilgilendirme Semineri kayıtlarınız için; Hekim Yapı Genel Müdürlük 0216 493 0 493 numaralı hattan Kadir GÜNER ile iletişime geçerek, 25.12.2014 tarihine lcv oluşturmanızı önemle rica ederiz.