a
Hekim Yapı 36. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Hekim Yapı 36. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Eğitimler ve Seminerler

HEKİM YAPI 36. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’ni 18.01.2014 Cumartesi tarihinde Sakarya – Hendek’te ki fabrikamızın eğitim salonunda gerçekleştirdik.

Kısa süren bir tanışmadan sonra çeşitli illerden gelen katılımcılar öncelikle Hekim Holding tanıtım videosunu izlediler.

Seminerimize gelen birçok firma temsilcisi ve uygulamacı ekipler malzemelerimizin üretim aşamalarını, teknik özelliklerini, sektördeki muadil ürünlerle arasındaki farklılıkları öğrendiler. Hekimboard – fibercement levhaların kullanım alanları konusunda bilgilendirildiler. Uygulamaya yönelik bilgilerin verilmesinin ardından soru cevap kısmında katılımcılar uygulamalara yönelik tecrübelerini paylaştılar.

Uygulama ile ilgili teorik bilgilerin verilmesinin ardından tüm katılımcılara sertifika sınav formları dağıtıldı. Sınav sorularını yeterli sayıda doğru cevaplayan katılımcılar Hekim Yapı Uygulamacı Usta Sertifikası almaya hak kazandılar.

Son olarak, tüm katılımcılarla birlikte Hekim Yapı Hendek tesisi gezildi. Pratik olarak montaj uygulamaları yapıldı. Hekim Yapı tarafından hazırlanan küçük hekimboard levhalar üzerinde boyama ve eskitme teknikleri konusunda yapılan pratik uygulamaların ardından eğitime son verildi.

Bir sonraki eğitim ve bilgilendirme semineri 22.02.2014 Cumartesi günü Sakarya Hendek’te ki eğitim salonumuzda gerçekleşecektir. Katılımın sınırlı olduğu Hekim Yapı Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’ mize katılmayı arzu edenlerin Hekim Yapı 0 216 493 0 493 ten Gürcen Eren’ e 20.02.2014 tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

SERTİFİKA ALMAYA HAK KAZANANLAR

  • MUSA YİĞİT
  • ÖMER ÖZKAN
  • SERVET ŞAFEK
  • VEYSİ AYDIN