a
Hekim Yapı 35. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Hekim Yapı 35. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Eğitimler ve Seminerler

HEKİM YAPI 35. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’ni 21.12.2013 Cumartesi tarihinde Sakarya – Hendek’te ki fabrikamızın eğitim salonunda gerçekleştirdik.

Kısa süren bir tanışmadan sonra çeşitli illerden gelen katılımcılar öncelikle Hekim Holding tanıtım videosunu izlediler.

Seminerimize gelen birçok firma temsilcisi ve uygulamacı ekipler malzemelerimizin üretim aşamalarını, özelliklerini, sektörde benzer ürünlerle arasındaki farklılıkları öğrendiler. Hekimboard fibercement levhaların kullanım alanları konusunda bilgilendirildiler. Uygulamaya yönelik bilgilerin verilmesinin ardından soru cevap kısmında katılımcılar uygulamalara yönelik tecrübelerini paylaştılar.

Teorik bilgilerin verilmesinin ardından tüm katılımcılara sınav formları dağıtıldı. Sınav sorularını doğru cevaplayan katılımcılar Hekim Yapı Uygulamacı Usta Sertifikası almaya hak kazandılar.

Tüm katılımcılarla birlikte Hekim Yapı tesisi gezildi. Pratik olarak montaj uygulamaları yapıldı.Hekim Yapı tarafından hazırlanan küçük hekimboard levhalar üzerinde boyama ve eskitme teknikleri konusunda yapılan pratik uygulamaların ardından eğitime son verildi.

36. Eğitim ve bilgilendirme semineri 18.01.2014 Cumartesi günü Sakarya Hendek’te ki eğitim salonumuzda gerçekleşecektir. Katılımın sınırlı olduğu Hekim Yapı Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’mize katılmayı arzu edenlerin Hekim Yapı 0 216 493 0 493 ten Gürcan Eren’ e 14.01.2014 tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

SERTİFİKA ALMAYA HAK KAZANANLAR

  • GÜRKAN YILDIRIM
  • ŞEMSETTİN BİCİL
  • SULHATTİN BİCİL