a
Hekim Yapı 32. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Hekim Yapı 32. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Eğitimler ve Seminerler

Bu ay ki HEKİM YAPI 32. Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’ni 01.06.2013 Cumartesi tarihinde Sakarya – Hendekteki fabrikamızın eğitim salonunda gerçekleştirdik.

Her zaman ki gibi tanışma merasiminin ardından katılımcılar eğitimimiz başlayana kadar geçen süre içinde Hekim Holding tanıtım videosunu izlediler. Daha sonra Hekim Yapı ürünlerinin teknik özelliklerinin tanıtımıyla başlayan seminerimizde katılımcılar öncelikle malzemelerimizin hangi üretim aşamalarından geçtiği ve piyasadaki alternatif ürünlerden farklılıkları ve üstün özellikleri konusunda bilgilendirildi.

Seminerimize İstanbul, Ankara, Çankırı gibi illerden gelen birçok firma temsilcisi ve uygulamacı ekipler referanslarına ait fotoğrafları da bizlerle paylaştılar. Kişisel tecrübelerin de paylaşıldığı, çoğu zaman soru ve cevap şeklinde gelişen seminerimizde verilen teorik eğitimin ardından katılımcılara sınav formları dağıtıldı. Daha sonra fabrika alanımızda levhaların kesim makinalarında nasıl ebatlandığı ve sevkiyata hazır ürünlerimizin nasıl depolanması gerektiği konusunda da bilgi edinen katılımcılarımız levhalarımızın düz alanlara uygulanması, köşe uygulamaları, macun ve mastik uygulamaları konusunda yapılan pratiklerin ardından Jotun Boya Firmasının teknik ekibinin de verdiği teorik eğitimin ardından boya ve eskitme uygulamaları yapıp sahadaki uygulamalarını Jotun teknik ekibi ile paylaştılar.

Eğitime katılan tüm katılımcılara küçük el numunelerinin, kataloglarımızın, boyalı örneklerimizin ve Hekim Yapı promosyonlarının verilmesinin ardından eğitime son verildi.

Bir sonraki eğitim ve bilgilendirme semineri 06.07.2013 Cumartesi günü Sakarya Hendek’te ki eğitim salonumuzda gerçekleşecek olup EJOT TEZMAK BAĞLANTI ELEMANLARI TEKNOLOJİLERİ firmasının uygulamalarda kullandığımız vida, dübeller ve diğer bağlantı elemanlarının tanıtım ve uygulama konusundaki katılım ve katkıları ile gerçekleşecektir.

Katılımın sınırlı olduğu Hekim Yapı Eğitim ve Bilgilendirme Semineri’mize katılmayı arzu edenlerin Hekim Yapı 0 216 493 0 493 ten Ece Ünlü’ye (253) 03.07.2013 tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir.