a
Construction Week U.K. Fuarı

Construction Week U.K. Fuarı

İngiltere,Birmingham

Hekim Yapı A.Ş. ve Prefabrik Yapı A.Ş.; 09-11 Eylül 2018 tarihlerinde, İngiltere’nin Birmingham şehrinde “Construction Week U.K.” fuarı katılımcıları arasında yerini aldı. Fuarda, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen inşaat sektörü üreticilerinin ürünleri ziyaretçilerle buluştu. Özellikle Hekim Yapı A.Ş. tarafından öne çıkartılan tamamen yerli üretim olan;HekimBoard markalı fibercemet doğal çimento iç ve dış cephe kaplama levhası ve HekimPanel markası adı altında üretilen sandviç panellerin tanıtımı yapılmıştır. Fuarın Hekim Holding bünyesindeki diğer katılımcısı Prefabrik Yapı A.Ş. tarafından da stantta görücüye çıkarılan ve yine tamamen yerli üretim olan, hazır bina konseptlerinden özellikle son yıllarda Avrupa’nın yükselen değeri konumundaki Steelin markası adı altında üretilen Hafif Çelik Yapı Sistemleri de büyük bir ilgi gördü.

İşinde profesyonel ihracat kadrosu yetkilileri, gördükleri ilgiden oldukça memnun olduklarını belirtirken, fuarda son zamanlarda önemi daha da artan ve pek çok ziyaretçi tarafından da ilgi ile karşılanan A1 sınıfı yanmaz ürünlerimizde sergilenmiştir.

Oldukça başarılı bir fuarı daha geride bırakan Hekim Yapı A.Ş. ve Prefabrik Yapı A.Ş.global pazardaki saygınlığını arttırmayı sürdürmektedir.