38. İstanbul Yapı Fuarı

38. İstanbul Yapı Fuarı

İstanbul, Türkiye

Hekim Yapı A.Ş. 38. Yapı Fuarı’nda poliüretan panel hattı yatırımı ve yeni ürün müjdesi verdi.

Tamamı kendi ürettiği Hekimboard levhalardan oluşan Hekim Yapı A.Ş. standı,ürün gamı ve çeşitliliği ile ilgi odağı oldu.

Global alanda yapı sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Hekim Yapı A.Ş., HekimBoard, HekimPanel, HekimPor, ve HekimPan markalarını sektör profesyonelleri ile buluşturdu. Hekim Yapı A.Ş.’nin yalıtım ve cephe kaplamalarından oluşan standı 38. Yapı Fuarı’nda dikkatleri üzerine çekti.

Yapı malzemeleri endüstrisinde ilkleri ve sektördeki öncü girişimleri ile adından söz ettiren Hekim Yapı A.Ş.; sektöre kazandıracağı poliüretanpanel hattında yapılacak yeni ürünlerini, poliüretan dolgulugizli vidalı (kepli) çatı paneli, standart 3-5 hadveli çatı paneli, gizli vidalı duvar paneli , içi fibercement dışı sac H ve soğuk oda tipli panel, H panel, soğuk oda paneli, standart duvar paneli, membran ve kraft kağıtlı çatı paneli olarak sıraladı. Ayrıca 600-1250 mm enlerde, özellikle prefabrike yapı sektörünün ihtiyacı olan daha geniş ende poliüretan panel üretiminin yapılacağı müjdesini verdi.

Hekim Yapı A.Ş.Hekimboard markalı Fibercement levha ürün çeşidine iki yeni desen daha ekleyerek, ceviz ağacı ve doğal taş desenli levhaları sektör profesyonelleri ile buluşturdu. Özellikle mimari projelerde tercih edilen Hekimboard levhalardan üretilen söve ve kat silmeleri ile göz doldurucu detaylar hayranlık uyandırdı.

Hekim Yapı A.Ş., HekimPor markalı eps ürünlerine ait asmolen, tavan levhaları,ondüleli levha altı, karbonlu ve beyaz yalıtım levhası ürünlerinin de tanıtımının yapıldığı 38. Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerinden tam not aldı.